+48 577 18 88 99 biuro@gardenmar.pl

Kora sosnowa workowana

Sprzedajemy wysokiej jakości korę sosnową w workach 80 l. Jest ona produkowana w naszym zakładzie przetwórstwa drewna, dlatego mamy 100% pewność, że została przygotowana w należytych warunkach. Pochodzi z surowca pozyskiwanego z lasu zgodnie ze standardami FSC. Jeden worek kory wystarcza na około 1 m2 powierzchni przeznaczonej pod ściółkowanie. Można ją aplikować na glebę bezpośrednio z opakowania. Korę sosnową workowaną oferujemy w trzech frakcjach — typ drobny, średni i gruby.

Każdy sort ma inne przeznaczenie dlatego, jeśli nie mają Państwo pewności, który wybrać i ile worków kupić, to chętnie pomożemy. Ten największy doskonale sprawdzi się do obsypania iglaków, a także ekspansywnych roślin, które osiągają znaczną wysokość. Będzie odpowiedni w miejscach narażonych na silny wiatr. Sprawdzi się w parkach i skwerach. Ciekawym zastosowaniem jest również wypełnienie korą gruboziarnistą alejek ogrodowych. Średniej wielkości kora workowana będzie idealna na rabaty i w lekko zacienionych miejscach, np. do przysłonięcia folii oczka wodnego. Doskonale skomponuje się z kamieniami ozdobnymi. Można ją zastosować również w ogródkach skalnych, którym doda walorów dekoracyjnych. Drobną korę sosnową workowaną najlepiej wysypywać na osłoniętych rabatach oraz w doniczkach lub inspektach. Ściółkowanie radzimy wykonać tuż po zasadzeniu rośliny. Pod wpływem wilgoci kora jest sukcesywnie rozkładana, do tego dochodzi jeszcze wiatr, dlatego warto regularnie sprawdzać, czy pokrywa wynosi minimum 5 cm. Nie należy sypać większej warstwy niż 10 cm, aby woda mogła wniknąć w glebę. O odpowiednią ilość kory należy dbać o każdej porze roku, gdyż chroni zarówno przed przesychaniem, przemarzaniem, jak i gniciem roślin.

Kora w workach w atrakcyjnych cenach

Wysoka jakość kory w workach w połączeniu z korzystną ceną sprawia, że nasza oferta wyróżnia się na rynku. Zaopatrujemy wielu Klientów zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Europy. Do każdego zapytania ofertowego na korę workowaną podchodzimy indywidualnie. Cena uzależniona jest od tego, czy kora w worku ma być najgrubsza, czy najdrobniejsza. Wpływ na nią ma również wielkość zamówienia i historia dotychczasowej współpracy. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu z produktu. Dodatkowo staramy się, aby warunki współpracy były oparte na jasnych zasadach. Kora workowana, którą dostarczamy standardowo, spełnia najwyższe normy i jest gotowa do użycia. Jest przebadana pod kątem obecności grzybów i bakterii. W cenie worka kory zapewniamy wsparcie pracowników, których wiedza i doświadczenie jest bardzo duża. Jako producent sprzedajemy w ilościach hurtowych i detalicznych. Zamówienie kory w workach jest bardzo wygodne, gdyż można ją przechowywać przez dłuższy czas, bez konieczności dodatkowego osłaniania. Taka forma opakowania umożliwia zgromadzenie zapasu i uzupełnianie kory w razie potrzeby. Jeśli kupują Państwo ściółkę w ramach prowadzonej działalności związanej np. z architekturą krajobrazu, to na życzenie wystawiamy również fakturę VAT. Kora ogrodowa w workach objęta jest 23% podatkiem, doliczonym do ceny.

Oferujemy Państwu korę sosnową W WORKACH:

  • frakcja drobna – do 2 cm

  • frakcja średnia – do 4 cm

  • frakcja gruba – do 6 cm

kora w workach